Aktualności
Dodano: 09.08.2022

Zapraszamy już 21 sierpnia (niedziela) godz. 16:00 i 31 sierpnia (środa) godz. 18:30 na retransmisję najnowszego koncertu z Maastricht Waszego ulubionego Maestro - Andre Rieu. Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w kasie kina, biletomacie oraz na stronie kina: http://kinogalaktyka.pl/film/1788

 

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

czytaj więcej

Dodano: 09.08.2022

Wakacje szkolne za pasem i dwa miesiące pełne wolnego czasu dla najmłodszych. Jak co roku zapraszamy do Kina Galaktyka na dopołudniowe seanse. W repertuarze pojawią się między innymi: "Buzz Astral", "Minionki. Wejście Gru", "DC Liga Super-Pets", "Foki kontra rekiny", "Jeżyk i przyjaciele" i wiele innych. Seanse będą wyświetlane w poniedziałki, wtorki, (w środy kino nieczynne), czwartki i piątki o godz. 9:00 i 11:00. Bilety na te seanse dostępne będą w cenie 11 zł dla wszystkich. Szczegółowego repertuaru szukajcie na naszej stronie internetowej oraz w gablotach w Domu Kultury SCK.

Zapraszamy

czytaj więcej

Dodano: 09.08.2022

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dopłudniowych seansów z okazji Dnia Dziecka. Proponujemy Państwu dwa zupełnie premierowe filmy: amerykańską animację "PAN WILK I SPÓŁKA. BAD GUYS" oraz polski film familijny "DETEKTYW BRUNO", do którego piosenkę wykonuje CLEO - „Mniej znaczy więcej”. W sprawie rezerwacji miejsc na wybrany seans prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 17 787 50 15 lub 782 625 104, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00.

 

30 maja (poniedziałek)
godz. 8:30 „Pan Wilk i spółka. Bad Guys”
godz. 10:30 „Detektyw Bruno”31 maja (wtorek)
godz. 8:30 „Detektyw Bruno”
godz. 10:30 „Pan Wilk i spółka. Bad Guys”1 czerwca (środa)
godz. 8:30 „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” BRAK WOLNYCH MIEJSC
godz. 10:30 „Detektyw Bruno”2 czerwca (czwartek)
godz. 8:30 „Detektyw Bruno”
godz. 10:30 „Pan Wilk i spółka. Bad Guys”3 czerwca (piątek)
godz. 8:30 „Pan Wilk i spółka. Bad Guys”
godz. 10:30 „Detektyw Bruno”

 

PAN WILK I SPÓŁKA
od lat 6
czas trwania: 1 godz. 40 min.
premiera: 27 maja 2022
Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Ale kiedy po latach niezliczonych napadów i bycia najbardziej poszukiwanymi złoczyńcami na świecie,  zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę (której nie ma zamiaru dotrzymać), aby uratować ich wszystkich od kary więzienia: postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Pod okiem ich mentora, profesora Marmalade i aroganckiej (ale uroczej!) świnki morskiej, Pan Wilk i spółka postanawiają oszukać świat, że już się zmienili. Pan Wilk jednak dostrzega, że czynienie dobra naprawdę daje mu to, za czym zawsze potajemnie tęsknił: akceptację. Więc kiedy nowy złoczyńca zagraża miastu, czy panu Wilkowi uda się przekonać resztę, aby stali się wzorowymi obywatelami?

 

DETEKTYW BRUNO
od lat 6
czas trwania: 1 godz. 45 min.
premiera: 27 maja 2022
Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

czytaj więcej