Aktualności
Dodano: 25.09.2020

André Rieu powraca do kina Galaktyka, by podnieść nas na duchu! Zapraszamy na pokazy w dniach: 2 września (środa), godz. 19:00, 9 września (środa), godz. 19:00 i 30 września (środa), godz. 19:00. Bilety w cenie: 25 zł - normalny i 23 zł - ulgowy do nabycia w kasie kina i biletomacie.

W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.
 
W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.
 
W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.
 
Podczas obecności w budynku Domu Kultury i w sali kinowej obowiązuje zasłanianie ust i nosa.

czytaj więcej

Dodano: 25.09.2020
Drodzy Widzowie, w związku ze stanem epidemicznym obowiązują nas i Was nowe zasady udziału w seansach. Prosimy zapoznajcie się z nimi przed przyjściem do kina. W przypadku pytań i wątpliwości dzwońcie i piszcie do nas.
 
 
ZASADY DLA WIDZÓW ZWIĄZANE Z UDZIAŁEM W SEANSIE FILMOWYM W KINIE GALAKTYKA
 
1. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów chorobowych widzowie nie powinni przychodzić na seans, a pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie z lekarzem w celu uzyskania teleporady medycznej.
 
2. Udział w seansie jest dopuszczalny pod warunkiem:
- zakrywania ust i nosa przez widzów;
- zajmowania przez widzów miejsc określonych na bilecie do kina (rząd i miejsce) z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami;
- obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
a) widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
b) widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
c) osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 
3. Przed wejściem do budynku Domu Kultury SCK oraz do sali kinowej, a także przed skorzystaniem z kiosku biletowego obowiązuje widzów dezynfekcja dłoni.
 
4. Rekomendowany jest zakup biletów do kina online przez stronę internetową www.kinogalaktyka.pl.
 
5. Widzowie przebywający w budynku Domu Kultury oraz w kolejce do kasy i sali kinowej powinni zachować co najmniej 1,5 metra odstępu od innych osób.
 
6. Zaleca się, aby widzowie podawali swoje dane kontaktowe na formularzu otrzymanym przed wejściem do sali kinowej. Wypełniony formularz należy przekazać obsłudze kina przy wyjściu po zakończonym seansie. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną i nie będą wykorzystywane do innych celów. Formularze zostaną zniszczone po dwóch tygodniach od daty seansu.
 
7. Po zakończonym seansie widzowie powinni pozostać na swoich miejscach do czasu otwarcia drzwi wyjściowych i wskazania przez obsługę kina kierunku wyjścia. Wychodząc z sali kinowej należy zachować dystans od innych osób.
 
Kasa kina czynna jest na godzinę przed pierwszym seansem. W środy kino i kasa kina są nieczynne.

czytaj więcej

Dodano: 25.09.2020
Chcesz wesprzeć lokalne mieleckie Kino Galaktyka? 
 
Oto, jak możesz przyłączyć się do akcji:
 
Wejdź na stronę www.wspieramy-kina.pl , wybierz z listy Kino Galaktyka w Mielcu i kup dowolną liczbę biletów do wykorzystania w dowolnym czasie, na dowolny seans.
 
Bilety w cenie 14 zł.
 
Do zobaczenia w kinie. Tęsknimy :)

czytaj więcej