ZATAŃCZYCIE Z ANDRE RIEU?
Strona Główna / Aktualności / ZATAŃCZYCIE Z ANDRE RIEU? / Data dodania: 28.06.2019

Już 4 sierpnia o godz. 17:00 i 14 sierpnia o godz. 19:00 zapraszamy na retransmisję najnowszego koncertu Andre Rieu z Maastricht, zatytułowanego "Zatańczymy?". Bilety już do nabycia w kasie Kina Galaktyka.

 

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

 

André mówi: Ten rok będzie dla mnie wyjątkowy dzięki graniu muzyki mojego serca: walca. Przyjdź i dołącz do nas przy „Nad pięknym modrym Dunajem” i wielu innych niespodziankach. Chcę zobaczyć wszystkich widzów tańczących w kinach!


Bilety w cenach: 25 zł - normalny w przedsprzedaży, 23 zł - ulgowy w przedsprzedaży, 20 zł - grupowy od 10 osób w przedsprzedaży, 30 zł bilet w dniu wydarzenia - dostępne tylko w kasie kina. 

 

 

Zapraszamy.