NOCNY WEEKEND GROZY
Strona Główna / Aktualności / NOCNY WEEKEND GROZY / Data dodania: 13.10.2021

Jak spędzić halloweenowy weekend? Najlepiej nocą w kinie na filmach grozy. Mamy dla Was horrorową propozycję filmową - 3 dni - 3 różne filmy. Bilety na pojedyncze filmy: 15 zł - normalny i 13 zł uglowy lub karnet na wszystkie 3 filmy w cenie 33 zł (karnet można kupić tylko w kasie kina na wszystkie filmy w trakcie jednej transakcji do czasu rozpoczęcia pierwszego filmu). Zapraszamy.

 WCIELENIE / 29 PAŹDZIERNIKA (piątek) / godz. 22:40

gatunek: Horror
produkcja: Chiny / USA / Rumunia
reżyseria: James Wan
czas trwania: 1 godz. 51 min.

Madison jest sparaliżowana szokującymi wizjami makabrycznych morderstw, a jej udręka pogarsza się, gdy odkrywa, że to rzeczywistość.

 

 

DOM NOCNY / 30 PAŹDZIERNIKA (sobota) / godz. 22:40

gatunek: Horror
produkcja: USA
reżyseria: David Bruckner
czas trwania: 1 godz. 48 min.

Owdowiała kobieta zaczyna odkrywać niepokojące sekrety swojego niedawno zmarłego męża.

 

 

EGZORCYZMY DNIA SIÓDMEGO / 31 PAŹDZIERNIKA (niedziela) / godz. 22:00

gatunek: Horror
produkcja: USA
reżyseria: Justin P. Lange
czas trwania: 1 godz. 27 min.

Istnieją drzwi, których nigdy nie powinno się otwierać. A za nimi siły, które tylko czyhają, by posiąść twą duszę! Znany egzorcysta (Guy Pearce) rozpoczyna szkolenie początkującego księdza Daniela (Vadhir Derbez). Razem badają przypadki opętań, wobec których inni pozostają bezsilni. Zanurzeni coraz głębiej w prawdziwe piekło na ziemi, księża wpadają na trop sprawy, której początki sięgają czasów pielgrzymki Jana Pawła II do USA w 1995 roku. Wkrótce ponure fakty odkryte przez egzorcystów zatrą granice pomiędzy dobrem a złem i dopuszczą do głosu dawno uśpione demony.