ANDRE RIEU - KONCERT Z MAASTRICHT 2022
Strona Główna / Aktualności / ANDRE RIEU - KONCERT Z MAASTRICHT 2022 / Data dodania: 05.07.2022

Zapraszamy już 21 sierpnia (niedziela) godz. 16:00 i 31 sierpnia (środa) godz. 18:30 na retransmisję najnowszego koncertu z Maastricht Waszego ulubionego Maestro - Andre Rieu. Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w kasie kina, biletomacie oraz na stronie kina: http://kinogalaktyka.pl/film/1788

 

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!