KINO, KOBIETY I PIĘKNA SEKRETY
Strona Główna / Aktualności / KINO, KOBIETY I PIĘKNA SEKRETY / Data dodania: 10.11.2023


 

KINO, KOBIETY I PIĘKNA SEKRETY – to miły wieczór dla wszystkich Pań, które potrzebują relaksu, oderwania się od codziennych obowiązków, chwila wytchnienia, na którą każda Kobieta zasługuje. Ciekawy film dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony wykładem i rozmową z naszym Gościem Specjalnym, którzy zapewnią każdej uczestniczce niezapomniane chwile, porady oraz prezentacje swych produktów jak i usług. Podczas spotkania jest przewidziane wiele atrakcji oraz nagród.
Serdecznie zapraszamy.

 

Gość Specjalny – Dietetyk Agata Anuszewska
Dietetyk Absolwentka żywienia w zdrowiu i chorobie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł magistra uzyskała w 2013 r. Ciągle żądna wiedzy ambitnie pogłębia ją na licznych kursach i ogólnopolskich konferencjach. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychodietetyka, aby jeszcze mocniej zmotywować swoich pacjentów do walki z nadwagą i otyłością. „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz – to jej życiowe motto. Nie zmieniłaby swojej pracy na żadną inną, spełnianie marzeń o zdrowiu i szczupłej sylwetce jest jej największym wynagrodzeniem i dodaje jej skrzydeł. Kocha jeść dzięki czemu rozumie swoich pacjentów w walce z kilogramami. Miłośniczka biegania, szczególnie zimą.

Opis Filmu „Lęk” - Małgorzata kontroluje każdy aspekt swojego życia. Mocno stąpa po ziemi, jest zdecydowana i świetnie zorganizowana. Wszystko poświęciła karierze. Młodsza siostra Łucja jest jej przeciwieństwem - spontaniczna, wiecznie poszukująca, czasem zagubiona. Spełnia się jako matka. Choć ich życiowe drogi często biegły w odmiennych kierunkach, dziś splatają się podczas najważniejszej podróży. Małgorzata jest nieuleczalnie chora, a Łucja ma ją zawieźć do renomowanej kliniki w Szwajcarii. Każda z nich inaczej widzi cel tej podróży. Dla Małgorzaty ma to być ostatnia droga, chce odejść na własnych warunkach. Z kolei Łucja wierzy, że przekona siostrę do zmiany decyzji i podjęcia walki o życie. Przed nimi czas rozmów, kłótni, płaczu i śmiechu. Czy będą potrafiły znów być ze sobą tak blisko jak kiedyś? To będzie ich najważniejsze spotkanie. Czy okaże się także ostatecznym rozstaniem?