Aktualności
Dodano: 22.10.2017

Od 22 września zapraszamy premierowo na seanse "Kingsman. Złoty krąg".

Kontynuacja przeboju "Kingsman. Tajne służby", który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy'ego nie ma nic trudnego...

czytaj więcej

Dodano: 22.10.2017

Już 29 września w piątek, od godz. 18 maratonem rozpoczynamy nowy sezon 2017/18 Dyskusyjnego Klubu Filmowego Metalowiec.

Podczas piątkowego maratonu będzie można zobaczyć następujące filmy:

godz. 18.00
"Martwe wody"
reż. Bruno Dumont
Produkcja: Francja, Niemcy 2016
czas trwania: 122 min

godz. 20.15
"21 x Nowy Jork"
reż. Piotr Stasik
Produkcja: Polska 2016
czas trwania: 70 min

godz. 21.40
"Tanna"
reż. Martin Butler, Bentley Dean
Produkcja: Australia, Vanuatu 2015
czas trwania: 104 min

Bilety: 8 zł - normalny, 6 zł - DKF / na pojedynczy film

ZAPRASZAMY!

czytaj więcej

Dodano: 22.10.2017

Od 8 września zapraszamy premierowo na horror "To". Fabuła filmu opiera się na historii kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

czytaj więcej