Aktualności
Dodano: 20.08.2017

Uprzejmie informujemy, ze w dniach 14 - 16 kwietnia (piątek-niedziela) kino będzie nieczynne. Seanse pojawią się na naszym ekranie już w drugi dzień Świąt czyli 17 kwietnia. Od Poniedziałku Wielkanocnego zapraszamy na film familijny "Zając Max ratuje Wielkanoc", film science-fiction "Power Rangers" z dubbingiem i napisami oraz dramat amerykański "Gold". A we wtorek zapraszamy na świetną duńską komedię z Marcinem Dorocińskim pt. "Małżeńskie porachunki".  

czytaj więcej

Dodano: 20.08.2017

W sobotę 18 lutego o godzinie 14:25 wświetlimy film "Był sobie pies", na który będzie można nabyć bilet w cenie 6 zł. Warunkiem uzyskania specjalnej ulgi jest przekazanie nam karmy dla psa (najlepiej mokrej), kocyka, narzuty lub kołdry. Jeden "prezent" upoważnia do zakupu jednego biletu po obniżonej cenie. Wszystkie uzbierane "dary" przekażemy do mieleckiego Schroniska. ZAPRASZAMY.

czytaj więcej

Dodano: 20.08.2017

Prowadzimy już sprzedaż biletów na film "Ciemniejsza strona Greya" wyświetlany od 24 lutego do 8 marca. Bilety są dostępne online oraz w kasie kina. Kasa jest czynna w dni robocze od godz. 12:00 do ostatniego seansu (w czwartki kasa jest nieczynna), w weekendy jest czynna na godzinę przed pierwszym seansem aż do ostatniego seansu. Zapraszamy.

czytaj więcej