Aktualności
Dodano: 03.12.2023

Tradycyjnie, jak co rok o tej porze, zapraszamy na seanse Kina Letniego przy Pałacyku Oborskich - ul. Legionów 73 w Mielcu.

W tym roku kino plenerowe potrwa od 21 lipca do 13 sierpnia - wszystkie seanse zaplanowaliśmy na godz. 21:15.

czytaj więcej

Dodano: 03.12.2023

Jak co roku zapraszamy do Kina Galaktyka na poranne seanse. W repertuarze pojawią się hity takie jak: "Super Mario Bros. Film", "Mała Syrenka", "Miss Kraken. Ruby Gillman", "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film", "Między nami żywiołami" i wiele, wiele innych. Bilety na te seanse dostępne będą w cenie 12 zł dla wszystkich. Seanse będą wyświetlane od poniedziałku do piątku o godz. 9:30 i 11:30, z małymi wyjątkami. Szczegółowego repertuaru szukajcie na naszej stronie internetowej oraz w gablotach w Domu Kultury SCK.

czytaj więcej

Dodano: 03.12.2023

Czy było Ci tęskno za Twoim ulubionym skrzypkiem André Rieu? Zobacz więc na wielkim ekranie najnowsze show naszego króla walca! „Miłość mieszka pośród nas” jest 11. koncertem plenerowym maestra z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet Wet Wet.

czytaj więcej