Aktualności
Dodano: 19.02.2018

W wielu krajach nie ma Bożego Narodzenia bez gwiazdkowego spektaklu „Dziadka do orzechów”. Choć prapremiera baletu odbyła się w Petersburgu w dniu Świętego Mikołaja, 6 grudnia 1892 roku, to tradycja gwiazdkowa towarzysząca temu baletowi powstała niemal pół wieku później, w Stanach Zjednoczonych. Oparty na opowieści modnego wówczas fantastycznego pisarza E. T. A. Hoffmanna „Dziadek do orzechów” miał wykorzystywać zainteresowanie elit petersburskich fantastyką. Tymczasem okazał się wspaniałym spektaklem familijnym. Mali widzowie odnajdą w nim baśniową historię małej Maszy, która dzięki dobremu sercu i odwadze wyzwala spod czaru księcia zaklętego w dziadka do orzechów.

10 grudnia (niedziela), o godz. 16:00 zapraszamy do Kina Galaktyka Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu na retransmisję spektaklu baletowego "Dziadek do orzechów" z moskiewskiego Teatru Bolszoj.

Bilety w cenach:
20 zł - normalny w przedsprzedaży,
25 zł - normalny w dniu wydarzenia,
18 zł - ulgowy,
15 zł - grupowy (od 10 osób)

do nabycia wyłącznie w kasie Kina Galaktyka.

Zapraszamy

czytaj więcej

Dodano: 19.02.2018

Razem z Fundacją Klub Młodych Liderów startujemy z kolejną edycją Nocnego Maratonu Filmowego!
Tym razem powracamy do Halloweenowej tradycji sprzed dwóch lat, a co za tym idzie czeka na Was przerażająca noc, podczas której zagramy najlepsze horrory ostatnich lat!

CZY JEST LEPSZA OKAZJA ABY ŚWIĘTOWAĆ NAJSTRASZNIEJSZĄ NOC W ROKU?!

Podstawowe informacje:
➡ 27 października, 
➡ godz. 22:00
➡ KINO GALAKTYKA (SCK)
➡ 3 HORRORY - "Autopsja Jane Doe", "Sinister 2" i "Babadook"
➡ bilety 15/20zł
Bilety do nabycia w kasie Kina Galaktyka.

czytaj więcej

Dodano: 19.02.2018

Od 13 października zapraszamy na najnowszy hit animowany "Emotki". Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

czytaj więcej