Aktualności
Dodano: 13.12.2017
Z przyczyn niezależnych od Kina Galaktyka seans filmu "Amador", zaplanowany w ramach DKF-u na sobotę 23.06 o godz. 19:00, zostaje ODWOŁANY. O nowym terminie projekcji filmu poinformujemy niebawem.

czytaj więcej

Dodano: 13.12.2017

Ze względu na bardzo restrykcyjne umowy z dystrybutorami nie jesteśmy w stanie wyświetlić większości filmów z oferty jaka jest na rynku. By dopasować repertuar kina do Państwa gustów i oczekiwań przygotowaliśmy SONDĘ dotyczącą premierowego filmu miesiąca. Prosimy o udział w głosowaniu. Zachęcamy również do wyrażania opiniii i sugestii poprzez formularz kontaktowy i gadu-gadu. Postaramy się odpowiedzieć na każdego maila i wiadomość. 

czytaj więcej

Dodano: 13.12.2017

Witamy na naszej nowej stronie Kina Galaktyka w Mielcu. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi jej możliwościami. W szczególności zachęcamy do korzystania z opcji rezerwacji biletów online - rezerwację taką należy zrealizować w kasie kina nie później niż 30 minut przed seansem - po tym czasie rezerwacja anuluje się. Jeśli jednak nie lubisz kupować biletów w kasie lub nie masz ochoty stać w kolejce a posiadasz komputer z drukarką lub telefon komórkowy to masz możliwość nabycia biletu online (do każdego biletu z opcją sms doliczana jest opłata transferowa w wysokości 1zł netto). Chcesz być na bieżąco z naszym repertuarem dopisz się do newslettera albo polub nas na Facebooku.

czytaj więcej