Aktualności
Dodano: 22.09.2018

Gorąco zapraszamy na oczekiwany od dekady film Leszka Dawida "Jesteś Bogiem". Dla nauczycieli i uczniów biorących udział w pokazach dopołudniowych mamy przygotowane materiały edukacyjne z gotowymi scenariuszami lekcji. Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów online.

 

 

czytaj więcej

Dodano: 22.09.2018

Od 31 sierpnia wyświetlać będziemy przebojowy film animowany "Madagaskar 3". Film pokażemy w dwóch formatach: klasycznym (2D) i trójwymiarowym (3D). Przed zakupem biletu prosimy o dokładne sprawdzenie w jakim terminie będzie wyświetlany format, który Państwa interesuje. Poniżej zamieszczamy tabelę z terminarzem filmu "Madagaskar 3". Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej

Dodano: 22.09.2018

W sobotę 21 lipca rusza Kino Letnie w parku przy Pałacyku Oborskich. Plenerowe kino będzie wyświetlane przez 4 kolejne weekendy - szczegółowy repertuar znajduje się w zakładce "Kino Letnie". W tym roku wszystkie seanse będą nieodpłatne dlatego prosimy widzów o zorganizowanie sobie "czegoś" do siedzenia - ze strony Kina zapewnimy tylko ok. 60 krzesełek. To jednak nie koniec nowości... Od bieżącego roku Kino Letnie będzie funkcjonować w jakości HD - filmy wyświetlane będą z wysokiej klasy projektora multimedialnego o rozdzielczości 1920 x 1080. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej