Aktualności
Dodano: 07.12.2022

Od 31 sierpnia wyświetlać będziemy przebojowy film animowany "Madagaskar 3". Film pokażemy w dwóch formatach: klasycznym (2D) i trójwymiarowym (3D). Przed zakupem biletu prosimy o dokładne sprawdzenie w jakim terminie będzie wyświetlany format, który Państwa interesuje. Poniżej zamieszczamy tabelę z terminarzem filmu "Madagaskar 3". Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej

Dodano: 07.12.2022

W sobotę 21 lipca rusza Kino Letnie w parku przy Pałacyku Oborskich. Plenerowe kino będzie wyświetlane przez 4 kolejne weekendy - szczegółowy repertuar znajduje się w zakładce "Kino Letnie". W tym roku wszystkie seanse będą nieodpłatne dlatego prosimy widzów o zorganizowanie sobie "czegoś" do siedzenia - ze strony Kina zapewnimy tylko ok. 60 krzesełek. To jednak nie koniec nowości... Od bieżącego roku Kino Letnie będzie funkcjonować w jakości HD - filmy wyświetlane będą z wysokiej klasy projektora multimedialnego o rozdzielczości 1920 x 1080. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej

Dodano: 07.12.2022

W lipcu zapraszamy na dopołudniowe seanse filmów animowanych i familijnych. W ofercie między innymi zanajdują się tytuły, które już gościły na naszym ekranie - tym razem w wesji analogej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Bilety po 6 zł są dofinansowane przez SCK. Szczegóły poniżej:

 

czytaj więcej