Aktualności
Dodano: 09.02.2023

W sobotę 21 lipca rusza Kino Letnie w parku przy Pałacyku Oborskich. Plenerowe kino będzie wyświetlane przez 4 kolejne weekendy - szczegółowy repertuar znajduje się w zakładce "Kino Letnie". W tym roku wszystkie seanse będą nieodpłatne dlatego prosimy widzów o zorganizowanie sobie "czegoś" do siedzenia - ze strony Kina zapewnimy tylko ok. 60 krzesełek. To jednak nie koniec nowości... Od bieżącego roku Kino Letnie będzie funkcjonować w jakości HD - filmy wyświetlane będą z wysokiej klasy projektora multimedialnego o rozdzielczości 1920 x 1080. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej

Dodano: 09.02.2023

W lipcu zapraszamy na dopołudniowe seanse filmów animowanych i familijnych. W ofercie między innymi zanajdują się tytuły, które już gościły na naszym ekranie - tym razem w wesji analogej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Bilety po 6 zł są dofinansowane przez SCK. Szczegóły poniżej:

 

czytaj więcej

Dodano: 09.02.2023
Z przyczyn niezależnych od Kina Galaktyka seans filmu "Amador", zaplanowany w ramach DKF-u na sobotę 23.06 o godz. 19:00, zostaje ODWOŁANY. O nowym terminie projekcji filmu poinformujemy niebawem.

czytaj więcej