Szkoły
Strona Główna / Szkoły

Zapraszamy do Kina Galaktyka Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu w roku szkolnym 2020/21. 

 

Szanowni Dyrektorzy, Szanowni Nauczyciele,

 

w związku ze stanem epidemicznym i niepewną sytuacją utrudniającą planowanie podjęliśmy decyzję, żeby nie uruchamiać w roku szkolnym 2020/21 programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Kinie Galaktyka Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Mamy nadzieję, że w następnym roku sytuacja ustabilizuje się i znowu będziemy mogli spotykać się na zajęciach edukacji filmowej w kinie.

Nie oznacza to, że jesteśmy zamknięci. Od 6 czerwca Kino Galaktyka wznowiło swoją działalność w nowym reżimie sanitarnym według wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Nowe zasady udziału seansach filmowych obejmują: obowiązek zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji dłoni, zachowywania dystansu (zajmowanie co drugiego miejsca w sali kinowej). Wszystkie wytyczne są przestrzegane w Kinie Galaktyka - zatwierdzone i skontrolowane przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Mielcu.

 

Rozumiejąc Państwa obawy i troskę o zdrowie uczniów oraz własne jesteśmy otwarci i elastyczni w ustalaniu indywidualnych warunków zorganizowania seansu grupowego w naszym kinie (np. udział w seansie tylko uczniów z Państwa szkoły). W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości, umówienia terminu seansu filmowego z bieżącego repertuaru lub innego tytułu filmowego, prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod nr tel. 782 625 104 lub 17 586 20 21.

 

Zapraszamy do Kina Galaktyka.