Voucher
Strona Główna / Voucher

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę voucherów, które uprawniają do odbioru w kasie biletu o tym samym nominale. Jest to świetny prezent okolicznościowy dla najbliższych i przyjaciół, a także upominek dla pracowników i klientów Państwa firmy.

 

BILET DLA CIEBIEvoucher dla jednej osoby, o określonym nominale, z datą ważności do 30 grudnia. Voucher można wykorzystać na filmy 2D lub 3D – w zależności od kwoty jaka na nim widnieje.

VOUCHERY GRUPOWE vouchery o określonym nominale  z datą ważności 31 grudnia. Przy większych ilościach (powyżej 50 szt.) istnieje możliwość zakupu vouchera uprawniającego do wejścia na film w dowolnym formacie – 2D i 3D.

 

Voucher uprawnia do odbioru w kasie kina biletu o tym samym nominale.

 

Ceny voucherów i ich odpowiedniki w filmach:

19 zł – 3D (normalny)

17 zł – 3D (ulgowy)

15 zł – 3D (grupowy), 2D (normalny)

13 zł – 2D (ulgowy), 3D (tani poniedziałek)

11 zł – 2D (grupowy i tani poniedziałek)

 

Bilet grupowy dotyczy ilości od 50 szt. biletów.

 

Voucher w cenie 15 zł uprawnia do jednorazowego wejścia na dowolny film z oferty kina (przy zakupie powyżej 50 szt).

 

 

W celu zamówienia voucherów grupowych proszę o kontakt mailowy kino@kultura.mielec.pl lub telefoniczny 782 625 104 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:00 oraz w kasie kina, w godzinach jej pracy.

Przy płatności przelewem niezbędne jest pisemne zamówienie na vouchery, które powinno zawierać: dane zamawiającego, dane do faktury, ilość voucherów, nominał voucherów, termin realizacji przelewu.